Тематичні випуски наукових журналів України з питань європейської інтеграції

Організатор проєкту: Міністерство освіти і науки України
Видавець проєкту: Видавничий дім «Гельветика»
Мета проєкту: популяризація впровадження євроінтеграційної тематики у наукові дослідження з різних наук вчених, ЗВО та наукових установ України.

Шановні вчені-юристи!

20 лютого 2014 року армія рф розпочала захоплення Кримського півострова, а отже, саме в цей день уперше відбулося порушення норм міжнародного права з боку росії, яке кваліфікували як акт агресії проти України. У цей день у Києві українська злочинна влада на Майдані розстрілювала людей, які відстоювали саме євроінтеграційні прагнення Українського народу. Фактично російсько-українська війна розпочалася саме цього дня, і сталося це через європейський вектор розвитку України. 24 лютого 2022 року росія перейшла в повномасштабний наступ, вчиняючи тисячі воєнних злочинів проти мирного населення України.

23 червня 2022 року Україні був наданий статус кандидата на вступ до Європейського Союзу, що вкотре юридично закріпило на загальноєвропейському рівні євроінтеграційний вибір Українського народу, який він продовжує відстоювати у війні.

Учені України впродовж останніх 5 місяців неодноразово демонстрували важливість наукового й освітнього фронту, об’єднуючись заради взаємодопомоги та майбутньої перемоги. З метою привернення більшої уваги монолітної наукової спільноти України до євроінтеграційної тематики в липні 2022 року Міністерство освіти і науки України розпочало реалізовувати проєкт «Тематичні випуски наукових журналів України з питань європейської інтеграції» (Інформація про проєкт за посиланням).

У межах проєкту передбачене об’єднання журналів із таких галузей та спеціальностей: освіта та педагогіка; культура і мистецтво; історія та археологія; філософія; філологія; політологія; економіка, управління та адміністрування, сфера обслуговування; психологія; журналістика; право; публічне управління та адміністрування. Усі наукові статті вчених України, які будуть подані до тематичних випусків проєкту, будуть опубліковані безоплатно. Видавцем проєкту є видавничий дім «Гельветика», який грантував 500 000 гривень для його реалізації.

Тематичний випуск із юридичних наук, присвячений євроінтеграції, у межах проєкту Міністерства освіти і науки України буде виданий зусиллями редакційної колегії журналу «Ампаро» Запорізького національного університету.

Шановні вчені-юристи, у разі вашого зацікавлення євроінтеграційною тематикою у сфері юридичних наук запрошуємо вас долучитися до реалізації проєкту шляхом подання свого наукового доробку на розгляд редакційної колегії до 15 вересня 2022 року (кінцева дата подання матеріалів).

Через науку та освіту продовжуємо відстоювати європейські гуманістичні цінності!

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ ТЕМАТИЧНОГО ВИПУСКУ (PDF)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ МОН УКРАЇНИ (PDF)

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

 

Для опублікування статті у тематичному випуску, присвяченому євроінтеграції, необхідно до 15 вересня 2022 року відправити на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  такі матеріали:

1. статтю;

2. довідку про автора.

Обов’язково вказати у темі листа ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ.

Редакція журналу здійснює внутрішнє рецензування статті – розгляд статті одним із членів редакційної колегії (single-blind review – рецензент знає автора, але автор не знає рецензента). На підставі проведеного рецензування автор може отримати одну з таких відповідей:

- статтю прийнято до опублікування,

- доопрацювати статтю,

- автору відмовлено в публікації.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Наукові статті, що подаються на розгляд редакційної колегії, мають відповідати євроінтеграційній тематиці. Публікація є безкоштовною.

Матеріали, подані з порушенням вимог стандартів, не приймаються до редагування і публікації. Редакція зберігає право на редагування матеріалів, їхнє скорочення й уточнення найменування. Опубліковані матеріали виражають позицію автора, що може не збігатися з думкою редакції. За вірогідність фактів, статистичних даних і інших матеріалів відповідальність несе автор.

 

Прийом матеріалів здійснюється до 15 вересня 2022 р.

Розміщення електронної версії на сайті – після 15 листопада 2022 р.

Розсилка друкованих примірників – після 30 листопада 2022 р.